Рус
Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания

Отзывы о магазине

5.0
13 отзывов
Сортировка:
Замовляв цеглу,все супер гарна якість,гарне ставлення працівників до клієнтів.Дуже задоволені.Рекомендую всім.
Ответить
Микола Боровець , Дякуємо за ваш коментар! Ми дуже раді, що ви задоволені якістю нашої цегли та ставленням наших працівників до клієнтів. Ваша рекомендація означає багато для нас. Ми завжди намагаємося надавати високоякісні продукти і відмінне обслуговування нашим клієнтам. Якщо у вас є будь-які додаткові запитання або потреба в нашій допомозі, будь ласка, повідомте нас. Дякуємо ще раз за вашу підтримку!
Ответить
Замовив лего цеглу на паркан. Доставкою та комунікацією задоволиний. Якість виробу на леце. Співробітники фірми вічливі та уважні. Рекомендую. Якщо буду робити подальшому замовлення то тільки тут!
Ответить
Пшеничний Максим, Дякуємо вам за ваш коментар та позитивний відгук! Ми раді, що ви задоволені доставкою, комунікацією та якістю нашої лего цегли. Наші співробітники завжди намагаються бути ввічливими та уважними до наших клієнтів. Ваша рекомендація надзвичайно важлива для нас, і ми цінуємо вашу відданість. Якщо у вас виникнуть будь-які подальші потреби в замовленні, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми будемо раді надати вам наші послуги знову. Дякуємо за вашу підтримку!
Ответить
Дуже приємні враження від компанії. Дякую менеджерам за професійну консультацію та швидку доставку. Приємно мати справу з професіоналами, однозначно будемо рекомендувати саме вас! Щиро дякую, хороших Вам клієнтів і процвітання!
Ответить
Бонь. Василь, Дякуємо вам за ваші дуже приємні слова! Ми надзвичайно раді, що ви задоволені нашою компанією. Наші менеджери завжди намагаються надати професійну консультацію та забезпечити швидку доставку. Ми дуже цінуємо вашу довіру та рекомендацію. Будемо надавати вам та іншим клієнтам найкращий сервіс, який ми можемо. Дякуємо вам ще раз за вашу підтримку та побажання процвітання. Бажаємо вам також хороших клієнтів та успіху у всіх ваших справах!
Ответить
Професійні поради та гарно організована доставка зробили мій вибір легким. Цегла вся гарно запакована, жодна не побилась. Команда задала мені будівельний настрій та бажання спробувати із нового асортименту плитку, щоб додати своїм існуючим спорудам гармонійного поєднання.
Ответить
Лариса Сташків, Дякуємо за відгук! Наша команда завжди прагне забезпечувати наших клієнтів професійними порадами та високоякісним обслуговуванням. Раді, що Вам сподобалась організація доставки та упакування наших матеріалів. Ми завжди готові запропонувати нові асортиментні позиції та порадити оптимальний вибір для реалізації Ваших проектів. Надіємось на подальшу співпрацю з Вами!
Ответить
Замовляла цеглу Лего на камін та комин.Співпраця пройшла без ускладнень.З доставкою все добре.
Ответить
Мороз Віра, дякуємо за замовлення та відгук! Раді, що співпраця з нами була успішною та доставка пройшла без проблем. Надіємось, що наші матеріали допоможуть Вам у реалізації Вашого проекту. Завжди раді бачити задоволених клієнтів і надіємось на подальшу співпрацю з Вами!
Ответить
тат вав!!
Ответить
Дякую все доставили добре упаковано.Побільше клієнтів.

Ответить
Василь Бекас, дякуємо за Ваше замовлення та відгук! Ми завжди прагнемо надавати нашим клієнтам найвищу якість послуг та забезпечувати надійне упакування для безпечної доставки. Ваші побажання для нас дуже важливі та ми будемо раді бачити Вас знову, а також Вашіх друзів і знайомих серед наших клієнтів.
Ответить
Дякую, все дуже сподобалось, швидко доставили!!! Залишилось тільки збудувати☺️. Обов’язково надішлю фото😉.
Ответить
Руслан, дуже раді, що Ви задоволені нашою роботою та швидкою доставкою! Надіємось, що матеріали Вам допоможуть у реалізації будівельного проекту. Чекаємо з нетерпінням на фото Вашого успішного проекту!
Ответить
Приємно мати справу з професіоналами.Дякую за консультацію та швидку доставку.Однозначно будемо вас рекомендувати,ні на секунду не дали в собі засумніватися👍
Ответить
Олександр, дякуємо за Ваш відгук та позитивні відгуки щодо нашої роботи. Ми завжди раді співпрацювати та надавати нашим клієнтам високоякісні послуги. Надіємось на подальшу плідну співпрацю з Вами!
Ответить
Дуже приємні враження від компанії Brickland.Дякую за доступні ціни і хорошу якість.А особливо хочу подякувати за консультацію спеціалістів.Дуже приємні молоді люди,доступно пояснюють. Щиро рекомендую, хороших Вам клієнтів і процвітання💙💛
Ответить
Іванка, дуже раді почути, що Ви задоволені нашою компанією Brickland! Ми завжди стараємося надавати якісний сервіс та консультації, щоб задовольнити потреби наших клієнтів. Дякуємо за рекомендації та побажання процвітання, ми будемо докладати зусиль, щоб продовжувати задовольняти ваші очікування! 💙💛
Ответить
Все чудово, гарна робота менеджерів, сподобалось охайне упакування цегли при доставці
Ответить
Андрій, дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Ви оцінили роботу менеджерів та якість упакування при доставці. Надіємось на подальшу співпрацю!
Ответить
Дякую менеджерам за професійну консультацію та точне прорахування цегли на мою огорожу!!
Цегла дуже якісна, дійсно європейський виробник!!!
Ответить
Yuriy, дуже раді, що Ви задоволені нашою якістю продукції та професіоналізмом наших менеджерів. Будь ласка, звертайтеся до нас знову, якщо у Вас з'являться будь-які потреби у будівельних матеріалах!

Ответить
Наверх